Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Kontakti:

E-pasts: pasakuskola@gmail.com

Tel.Nr.: +37126573238 

Of.mājas lapa: www.pasakuskola.lv

Facebook lapa: https://www.facebook.com/PasakuSkola

Telegram kanāls: https://t.me/pasakuskola

 “Meža zvēru Ziemassvētki”.
Bērnu grāmatā ir psiholoģiska meditatīvā pasaka, jautājumi diskusijai un pasaku terapijas uzdevumi ar piezīmēm bērna iekšējo resursu apzināšanai un personības stiprināšanai. Iegādāties var mūsu internetveikalā >>>

Mans ceļš uz Pasaku:)

Iepazīsimies!
 
Mani sauc Kristīne Deņisova.
Esmu divu bērnu - pieaugušas meitas un dēla-pusaudža ar īpašām vajadzībām, kurš 2020.gada rudenī kļuva par Eņģeli, - mamma. Esmu speciālās izglītības skolotāja, sertificēta Likteņa Matricas konsultante/karmiskais koučs, sertificēta pasaku terapijas speciāliste, pirmā un vienīgā sertificētā metaforisko kāršu koučš Latvijā, sertificētā neirografikas speciāliste, apmācības trenere, speciāliste darbā ar Pārmaiņām, eņģeļu praktike, klīniskās psiholoģijas un krīzes psiholoģijas speciāliste, Geše Maikla Rouča skolniece, pasaku kāršu "Reiz dzīvoja" autore,
attīstošo rotaļlietu autore.
 
Pasaka manā dzīvē ir biju vienmēr, kopš pašas bērnības.
Gan mamma, gan tētis pirms gulētiešanas lasīja, stāstīja un sacerēja vakara pasaciņu. Augot lielajā ģimenē, kurā esam pieci bērni saviem vecākiem, bija savas tradīcijas, savi noteikumi, režīmi, bet svētkos vienmēr bija pasakaina noskaņa - izpušķota māja, daudz dāvanu, SalaVecītis, pilni galdi ar gardumiem, dažādas spēles, joki, dzejoļu skaitīšana uz taburetes, - to visu esmu sirsnīgi saglabājusi sevī, kad bija laiks veidot savu ģimeni. Esmu bezgala pateicīga saviem vecākiem par to mīlestību un sirsnību, ko viņi ir ieguldījuši manī.
 
Savā nelielajā pedagoģiskajā praksē, sākot no 2012.gada, esmu izgājusi tomēr diezgan garu un smagu ceļu. Mans ceļš sākās ar darbu specializētajā pirmsskolas iestādē darbā ar smagiem bērniem ar autiska spektra traucējumiem pēc speciāli izstrādātas autorprogrammas. Pēc pāris gadiem man tika doda iespēja strādāt par pirmsskolas izglītības iestādes metodiķi - strādāt ne tikai ar audzēkņiem, bet arī ar skolotājām. Tālāk ceļš mani atveda uz skolu - vispirms uz vidusskolu un pēc tam uz speciālo skolu. Kā jau pienākas skaisti kāpt pa kāpnītēm, neizlaižot un nepārlecot nevienam pakāpienam, skolā iesāku strādāt vispirms ar jaunākā skolas vecuma bērniem, proti 1.-4.klašu skolēniem. No 2017.gada man bija tas gods kļūt par klases audzinātāju nu jau 8.-9.klašu skolēniem - jaukiem jauniešiem. Pirmais gads ar audzināmu klasi atkal deva jaunu skatījumu, jaunu pieredzi, jaunas zināšanas. Otrajā gadā, 2018.gadā, kļuvu par klases audzinātāju 6.-7.klašu skolēniem - lieliskajiem pusaudžiem.
Tāpēc tagad droši varu teikt, ka man ir vērtīga pieredze darbā ar 2-18 gadu vecuma bērniem ar visdāžākām īpatnībam un dažādiem attīstības līmeņiem. Par šo milzīgo dzīves pieredzi jāsaka paldies manām kolosālām dzīves skolotājām - trim skolas direktorēm, kuru vārdi mistiskā veidā sākas ar burtu “I” - Ingrīdai, Irēnai, Ingūnai, un vienai īpaši lieliskajai direktorei - Dacei. Bet vissvarīgākais mans dzīves skolotājs, proti, ir mans puisēns - dēls ar īpašām vajadzībām, kurš arī pagrieza manu dzīvi pavisam citā virzienā - no jurisprudences uz pedagoģiju.
 
Milzīga nelaime ir notikusi manā dzīvē 2020.gada 11.oktobrī - mans Lielais Skolotājs, mans mīļotais, lolotais dēliņš Edgars, atstāja šo fizisko pasauli.... 
 
Dzīve sabruka... Ceļu un būvēju sevi no jauna...
 
Ideja par savu darbību radās vēl 2015.gadā, kad aktīvi izgatavoju attīstošās spēles gan savam dēlam, gan PII audzēkņiem. Trīs gadus loloju šo ideju, kamēr beidzot 2018.gadā to realizēju. 
 
Aicinu katru no jums pievienoties šim skaistajam Ceļam, kurā mēs piedzīvosim, izdzīvosim, izdejosim un galā radīsim savu Dzīves Pasaku pēc mums velāmā scenārija.
 
Lai mums kopā izdodas!
Sirsnībā, 
Jūsu KD

Kristīnes Pasaku skola un BrīnumDarbnīca piedāvā apgūt inovatīvās metodes, kuras izskaistinās jūsu dzīvi un padarīs interesantāku komunikāciju gan ar bērniem, gan ar pusaudžiem, gan ar pieaugušiem cilvēkiem, gan pašam ar sevi.

Iepazīšanās ar citu tautu kultūru, izmantojot tautu pasakas. Simbolu atklāšana. Pasaku un pasaku varoņu analīze. Savu darba metožu radīšana. 

Pateicoties mūsu skolas radītājai un vadītai Kristīnei DeņisovaiKristīnes Pasaku skola un BrīnumDarbnīca ir vienīgā vieta Latvijā, kur var apgūt visplašāku pasaku terapijas tehniku klāstu, izmantojot mākslas terapijas, psihoterapijas, psihoanalīzes, psihodiagnostikas, neirografikas, koučinga, kustību terapijas metodes un elementus. Plašs semināru un kursu klāsts ļaus jums attīstīties tieši tajā vizrienā, kas jūs visvairāk piesaistīs. 

Piesakieties mācībām Kristīnes Pasaku skola un BrīnumDarbnīca, iegūstiet jaunus draugus, gūstiet gandarījumu no sociālā kontakta ar bērniem, izmantojiet jauniegūtās zināšanas savā darba jomā, ģimenē vai savām vajadzībām - savu personīgo problēmu risināšanā.