29-30/09/2023 Skaitļi pasakās un mūsdienu dzīvē

Posted 23. gada 5. Sep

Visi interesenti teik aicināti apgūt pasaku terapijas kursu "Skaitļu simbolisms vecajās pasakās un mūsdienu dzīvē" (licencēta RD IKSD pieaugušo neformālās izglītības programma) sešu akadēmisku stundu apjomā. Kursā iepazīsimies ar skaitļiem, ko tie nozīmē senajās tautu pasakās, kāpēc tēvam bija trīs dēli, kāpēc kariete tieši pusnaktī pārvērtās par ķirbi, ko nozīmē Vienace, Divace un Trīsace, kur atrodas vieta "aiz trejdeviņām jūrām", kāpēc "galdam četri stūri", ko dara "Divpadsmit mēneši", septiņi rūķīši un septiņi kazlēni, un vēl daudz, daudz kas cits.

Apmācības norise un laiks

Semināra ilgums: 6 akadēmiskās stundas (2 nodarbības).
Apmācības notiek Pasaku skolas OnLine klasē.
 Rudens grupa:
- 2023.gada 29.septembrī (18.30-21.00)
- 2023.gada 30.septembrī (18.30-21.00)
 Ziemas grupa:
- 2024.gada 29.janvārī
- 2024.gada 30.janvārī

Maksa par kursu: 90,- eiro

Pasaku skolas studentiem, kuri apguva un apgūst pasaku terapijas kursu "Pasaku terapija darbā ar bērniem un pusaudžiem" (144 ak.st.), dalība ir par brīvu.

Pieteikties:

Fields marked with * are required.

K.Deņisovas pieaugušo neformālās izglītības programma "Skaitļu simbolisms vecajās pasakās un mūsdienu dzīvē" (licencēts seminārs, 6 ak.stundas)

Programmas mērķis: jaunu zināšanu iegūšana par cilvēku un viņa ķermeni kā makrokosmosa atspoguļojuma holistisko redzējumu, paaugstinot kursantu profesionālās kompetences un profesionālo pašapziņu ar pasaku terapijas metodi un arhetipisku simbolu atklāšanu, strādājot ar skaitļiem, kuri visbiežāk ir sastopami pasakās, sakāmvārdos un parunās, un interpretējot katra skaitļa nozīmi.

Kam paredzēts šis kurss: palīdzošo profesiju speciālistiem, skolotājiem, psiholoģiem, mākslas terapeitiem, sociāliem darbiniekiem, bērnu vecākiem un citiem interesentiem, kas strādā ar bērniem.

Ko jūs iegūsiet pēc šī kursa: kursa dalībnieki iegūs jaunas zināšanas par skaitļu nozīmēm dažādās pasaules kultūrās un dažādu tautu pasakās; uzzinās to, ka aiz katra pirmskaitļa slēpjas noslēpums un to, ka aiz skaitļu virknes var šifrēt visas pasaules mīklas; noskaidros, kādām skaitliskām enerģijām un kādiem pasaules likumiem ir pakļauti visi pasaules procesi, kādos veidos šīs enerģijas cilvēka dzīvē var izpausties; paplašinās savu redzējumu par cilvēka ķermeni kā makrokosmosa atspogu; radīsies izpratne par to, ka pasakas un mīti ir vislabākais veids mijiedarbībai ar cilvēka dvēseli.