Ideju krātuve radošām nodarbēm. Iedvesmojies un radi!

Ziema

Pavasaris

Vasara

Rudens

AudioPasakas

Zīmēšana ar tējas svecītēm

Posted 23. gada 22. Oct
Vai esat kādreiz zīmējuši ar karstajām svecēm? Man tā bija pirmā pieredze:)

Te būs jauka ideja rudens brīvlaika nodarbei no manas meitas-skolotājas Ērikas Koncevičas.

Zīmējot ar bērnu, padomājiet un pārrunājiet ar viņu par ugunsdrošību.
Mūsu mazā dalībniece-pirmklasniece lieliski tika galā ar darbiņu bez mammas palīdzības.

Bētlemes Zvaigzne

Posted 18. gada 6. Dec

Pirms mācīt bērniem kaut ko darināt, es vienmēr izmēģinu to pati. Un tagad es dalos arī ar jums - bez apraksta, tikai bildēs, bet ceru, ka sapratīsiet domu.

Bētlemes zvaizgne ir populārs Ziemassvētku rotājums. Tā ir simetriska, daudzstaru zvaigzne. Lai to izgatavotu, mums būs nepieciešams krāsains vai balts papīrs A4 formātā, šķēres un līme.

Adventes kalendārs 2020

Posted 18. gada 5. Dec

Pašizgatavots Adventes kalendārs mums ir tikai līdz 21.decembrim. Jo šī diena ir pēdējā mācību diena šogad. Tātad šeit arī redzam skaitīšanu 21 apjomā, bet uz augšu.
Par Adventes kalendāra nozīmi esmu rakstījusi savā mājas lapā krietnu laiku atpakaļ.

Paliktnis krūzei "Auseklis"

Posted 18. gada 28. Oct

Gaidot novembra svētkus, "Kristīnes Pasaku SkolaUnBrīnumDarbnīca" aicina izgatavot savām rokām skaistu mīļdāvaniņu patriotiskā noskaņā — filca paliktni krūzei “Auseklis”.

Ja šūšanā Tu esi tikai iesācēja, tad droši ķeries klāt darbiņam - tas tev būs pa spēkam.

Attīstošais mandalu stūrītis

Posted 18. gada 19. Oct
Tin, pin, zīmē, krāso! Ir manā klasē mandalu stūrītis. Tas tika papildināts ar pašas tamborētām mandalām redzes uztverei un loģiskai domāšanai. Bērnu uzdevums - atrast divas vienādas mandalas.

Kā zināms, mandalas ir spēcīgs instruments, ko cilvēks var izmantot savā labā dažādiem nolūkiem – sevis izzināšanai, garīgai un fiziskai dziedināšanai, pašattīstībai un izaugsmei, meditācijai u.c.
Read the rest of this entry »

Meditācija. Prakse ikdienai gan bērniem, gan pieaugušajiem no žurnāla “Taka”